Elektronika

Mobirise

Nevo

Najmniejszy sterownik z rodziny NEVO. Dedykowany dla samochodów 3-4 cylindrowych. Posiada kompaktowa konstrukcję. Zaprojektowany do łatwego i szybkiego montażu. Wyposażony w jedno złącze z optymalnie dopasowaną wiązką oraz hermetyczną obudowę, która chroni urządzenie przed ingerencją czynników zewnętrznych.

Podłączenie Adaptera OBD rozszerza funkcjonalność sterownika w zakresie współpracy systemu z modułem OBD auta oraz udostępnia mechanizm adaptacji OSA.

Mobirise

Nevo Plus

Rozszerzona wersja sterownika NEVO posiadająca 2 złącza. Sterownik NEVO PLUS występuje w wersjach 4, 6, 8 cylindrowych. Używając dodatkowo wiązki master-slave można zamontować sterowniki w samochodach m.in. 10- lub 12-cylindrowych. Modułowe rozwiązanie pozwala na dołożenie wiązki szarej do już zamontowanej w samochodzie wiązki czarnej i szybką podmianę sterownika na wersję NEVO PLUS.

Sterownik dodatkowo posiada: funkcję odczytu sygnałów analogowych np. Sond Lambda, możliwość podłączenia przetwornika PPO* w samochodach typu Valvetronic. Ponadto dysponuje konfigurowalnym wyjściem 12V, umożliwiającym poprzez przekaźnik np. rozłączenie pompy paliwa. Opcjonalnie można podłączyć zewnętrzny czujnik temperatury reduktora lub temperatury gazu.

Mobirise

Nevo Pro

Pionierski sterownik NEVO PRO z wbudowanym modułem OBD. Elektronika przeznaczona do samochodów najnowszej generacji spełniających normy EURO 4/5/6 Sterownik NEVO PRO występuje w wersjach 4, 6, 8 cylindrowych. Posiada kompaktową konstrukcję z nowoczesną, hermetyczną obudową. Łatwy i szybki montaż urządzenia pozwala na zoptymalizowanie czasu pracy montażysty.

NEVO PRO, podobnie jak sterownik NEVO PLUS, umożliwia: odczyt sygnałów analogowych (np. Sond Lambda) i podłączenie przetwornika PPO* w samochodach typu Valvetronic. Dysponuje również konfigurowalnym wyjściem 12V umożliwiającym poprzez przekaźnik np. rozłączenie pompy paliwa.

Reduktory

Zaawansowana elektronika

Mobirise

DIRECT - INNOWACYJNY STEROWNIK DLA SILNIKÓW BEZPOŚREDNICH

Elektronika DIRECT z nowej linii produktów NEVO-SKY przeznaczona jest do montażu w nowoczesnych i coraz bardziej popularnych autach z bezpośrednim wtryskiem benzyny. DIRECT wytwarzany jest w oparciu o innowacyjną technologię produkcji samochodowych instalacji gazowych oraz z wysokiej jakości komponentów dostępnych na rynku.

Mobirise

MAX - ZAAWANSOWANY STEROWNIK DO SILNIKÓW Z POŚREDNIM WTRYSKIEM PALIWA

MAX to sterownik zamknięty w nowo opracowanej, szczelnej obudowie i - względem sterowników z rodziny NEVO - posiadający nowe możliwości konfiguracyjne. MAX jest częścią innowacyjnej platformy – linii produktów NEVO-SKY, w której różne sterowniki posiadają jeden osprzęt (wiązka, czujnik, panel kierowcy) oraz software.

Dwurdzeniowy procesor umożliwia szybką komunikację oraz realizację wielu funkcji w tym samym czasie. Urządzenie przeznaczone jest do silników z pośrednim wtryskiem paliwa. Nowe funkcje, które wbudowano w sterownik, sprawiają, że z powodzeniem może być wykorzystywany do współpracy z silnikami wysokiej mocy.

Designed with Mobirise ‌

Offline Site Software