Instalacje gazowe

Ceny paliw
Pb 95 LPG
3,96 1,69

Nowy adres naszej siedziby —
Al. Spółdzielczości Pracy 38,
wjazd od ul. Technicznej 2

MONTAŻ – SERWIS – REGULACJE – KOMPUTEROWA DIAGNOSTYKA – Klimatyzacje naprawa Immobilizerów – regeneracja FAP i EGR

O firmie

Montaż, serwis, regulacje, komputerowa diagnostyka, klimatyzacjePoczątki naszej działalności sięgają 1994 roku, a więc okresu narodzin całej branży polskiego auto gazu również w Lublinie.

Przez pierwsze lata, firma funkcjonowała pod nazwą AUTO-TECH. Zajmowaliśmy się wówczas naprawami układów elektronicznych w nowoczesnych jak na tamte czasy silnikach spalinowych oraz montażem, dopiero wchodzących na polski rynek systemów zasilania auto gazem LPG.

W roku 1998, rosnące zaplecze klientów skłoniło nas do decyzji o zmianie siedziby firmy. Warsztat, pod nową nazwą: AUTO GAZ SERWIS, został przeniesiony do Lubelskiego Centrum Motoryzacyjno-Technicznego, gdzie funkcjonuje do dziś. Dzięki tej lokalizacji, w jednym punkcie miasta możecie Państwo urzeczywistnić wszystkie motoryzacyjne pragnienia, począwszy od zakupu dowolnej części zamiennej do Waszego pojazdu, a skończywszy na najbardziej skomplikowanych usługach motoryzacyjnych.

Auto Gaz Serwis - montaż, serwis, regulacje, komputerowa diagnostyka, klimatyzacjeDysponujemy nowoczesnym lokalem wyposażonym w trzy niezależne stanowiska montażowo-diagnostyczne dla instalacji auto gazu LPG z niezbędnym zapleczem technicznym obsługiwanym przez doświadczoną kadrę personelu. Ten zestaw narzędzi umożliwia nam bardzo szybkie i skuteczne reagowanie na Państwa potrzeby.

Ponieważ aktywnie uczestniczymy w życiu całej branży auto gazu w szczególności w Lublinie ale również na terenie lubelszczyzny i całej Polski, toteż jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi sprawdzonymi nowinkami technicznymi, jakie tylko znajdują zastosowanie w zasilaniu samochodów alternatywnym auto gazem LPG. Wieloletnia współpraca z kilkunastoma importerami urządzeń oraz nasze udokumentowane doświadczenie w stosowaniu różnych systemów zasilania pozwoliły nam zoptymalizować ofertę zarówno pod kątem jakości i niezawodności urządzeń, jak też pod kątem surowych wymagań naszych kientów, także w odniesieniu do konkurencyjnych cen.

Serdecznie zapraszamy!!!

Auto Gaz Serwis Dariusz Stadnicki